PDESGN Mimarlık Hizmetleri

2006 yılından beri Türkiye ve Yurt dışında birçok mimari ve içmimari projede deneyim kazanmış olan ekibimiz 1,5milyon inşaat alanı tecrübesiyle PDESGN markası altında mimarlık hizmetlerine devam etmektedir.

İç Mimarlık Hizmetlerimiz

Yeni evinizin dekorasyonu, Mevcut ev tadilatlarınız, Cafe, restoran, mağaza, ofis, turizm yapılarınız vb. mekanlarınız için içmimari rölöve alınması, projelendirme, 3boyutlu anlatımlar, gerekmesi halinde özel mobilya dizaynı yapılması, piyasadan özel mobilya seçimi, satın alma listelerinin oluşturulması, inşaat işleri bütçesinin çıkarılarak onayınıza sunulması gibi adımlarla anahtar teslim iş bitirme sürecimiz gerçekleştirilir.

Sizi yalnızca ustaya emanet etmez, her projemizin başında mutlaka mimarımız kalite kontrol, iş organizasyonu ve sizinle iletişim için bulunur.

2

Mimarlık Hizmetlerimiz

*Kentsel Dönüşüm Mimari Proje Hizmeti

*Turizm yapıları (kamp, karavan, Otel,,vb.) için Mimari Konsept,  Plan-Proje hazırlanması

*Parsellerin imar bilgilerine istinaden mevcut imar kanunları gözönünde bulundurularak mimari tasarım geliştirilmesi, belediye ruhsat projelerinin hazırlanması

*Eski eser koruma projeleri hazırlanması, Anıtlar Kurulu, vb. yerel idarelerden onayların alınması (rölöve, restorasyon, restitüsyon, renovasyon, vb. projelendirme ve iş takibi)

3

Danışmanlık Hizmetleri

*Kentsel Dönüşüm Süreç Danışmanlığı

*Arazi ve gayrimenkul seçim danışmanlığı

*Turizm yapıları (kamp, karavan, Otel,,vb.) İşyeri ruhsatı + Turizm belgesi Resmi Süreç Danışmanlığı

*Müellifi olduğumuz tüm projelerde resmi iş takibi

*Parsel ve ada bazında yapılaşma inşaat alanı hesabı yapılması ve ön etüd çalışmaları

Birlikte Çalışalım!

PDESGN Mimarlık ;

Yurtiçi ve yurtdışında Mimari ve içmimari proje hizmetleri vermektedir.

Beşiktaş / Şişli / Beyoğlu / Sarıyer / Kadıköy ilçelerinde kentsel dönüşüm ve eski eser konusunda mimarlık hizmetleri (plan & proje , 3 boyutlu sunum, belediye projesi) ve resmi işler yürütülmesi konuları özelinde çalışmaktadır.