top of page

Mimari Tasarım l İçmimari Hizmetler

  • Yazarın fotoğrafıpelin düştegör

Casa Lokomotif Tiny House Tekerlekli Tatil Evleri Neler Vaadediyor?

2019 yılından beri tasarımları üzerinde çalıştığımız, üretim ve satışını yaptığımız Casa Lokomotif Tiny House tekerlekli tatil evleri ile neler mümkün olduğunu bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz.


Casa Lokomotif Tiny House ürünleri mobil presniplerde karayollarına uygun olarak üretilir. Hem tatil evi hem de karavan ihtiyaçlarına cevap verir.Enerjisini güneş panellerinden sağlar. İçerisinde yer aldığı parselde elektrik altyapısına gerek duymaz. Casa Lokomotif enerji ürün grupları ile ihtiyacınız olan gücü sağlayabiliyoruz.


Duş, lavabo, mutfak kullanım suları gri su depolarında toplanıp, bahçe sulamada kullanılabilmektedir. Siyah su deposu taşınabilir özellikte olup, içerisinde toplanan klozet atıkları benzin istasyonlarındaki tuvaletlere, kamping tesislerindeki boşaltma alanlarına, vb. boşaltılabilir.Tiny House Casa Lokomotif keyifli bir mutfak deneyimi sunar. En güzel Türk kahvesini mutfağınızda pişirirsiniz.


En lezzetli menemeni mutfağınızda yaparsınız.


Baharın gelişini bahçenizde karşılarsınız.


Gezen tavuk yumurtalarıyla organik beslenirsiniz. Kendinizi gerçekten dünyaya ait hissedersiniz.


Armut ve diğer meyvelerinizi dalından koparıp yemek en büyük lükslerinizden biri olur.


Casa Lokomotif tiny house karavan sahibi olursanız, ünlü biri de olabilirsiniz. Belki instagram fenomeni olmasanız da haber ajansları sizinle röportaj için gelebilirler.


Küçük mobil ev deneyiminde hobileriniz için bolca vaktiniz olur.


Bazen de eserinize bakıp poz verirsiniz.

Tiny House Modellerimizi incelemek için : https://www.casalokomotif.com/shop


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page